Publikację „Dokumentacja dla zaawansowanych” tworzą doświadczeni autorzy z wieloletnią praktyką zawodową w zakresie prawa pracy, w szczególności zagadnień prowadzenia dokumentacji kadrowej, płacowej i personalnej. Nasi eksperci na co dzień pracują w wiodących instytucjach branżowych w Polsce. Piszą dla nas prawnicy specjalizujący się w tematyce prawa pracy, w tym m.in.: dokumentacji kadrowej,  zawierania i rozwiązywania umów o pracę, zatrudniania na podstawie umów cywilnoprawnych, planowania, rozliczania i ewidencji czasu pracy czy rozliczania wynagrodzeń, a także pracownicy Ministerstwa Pracy oraz Państwowej Inspekcji Pracy.

Nasz cel to: każdy temat omówić wyczerpująco, od A do Z, żeby nie pozostawiać wątpliwości, jak postąpić w danym przypadku. Przedstawiamy różne warianty omawianego tematu oraz niestandardowe przypadki, według schematu: wypełniony wzór danego dokumentu – opis do wzoru (komentarz eksperta) – podstawa prawna. Zapraszamy do korzystania z gotowych i godnych zaufania wzorów umów, pism i innych dokumentów kadrowych, płacowych i personalnych, które ułatwią i uporządkują codzienną pracę.

Będziemy też na bieżąco informować Państwa o ewentualnych zmianach i nowościach w zakresie dokumentacji kadrowej, płacowej i personalnej.

Publikacja „Dokumentacja dla zaawansowanych” ma na celu ułatwienie pracodawcy wywiązywania się z wszelkich obowiązków związanych z prowadzeniem dokumentacji kadrowej, płacowej oraz personalnej. Nie ogranicza się przy tym do publikowania jedynie wzorów dokumentów, pokazuje dobre praktyki i ostrzega przed najczęściej popełnianymi błędami w tym zakresie. Radzi też, jakie niestandardowe dokumenty warto wprowadzić w firmie w zakresie dokumentacji kadrowej, płacowej oraz personalnej.

Zapraszamy do kontaktu: dokumentacjadlazaawansowanych@wip.pl

Redakcja

Redakcja

Anna Makarczuk Specjalista z zakresu prawa pracy z ponad 14-letnią praktyką redaktorską w tej dziedzinie prawa. W latach 2000-2012 redaktor prowadząca poradnika „Personel od A do Z”. Od 2014 r. również redaktor prowadząca biuletynu „Prawo pracy – dobre praktyki”.

wiper-pixel