Czytelnicy o nas:

"Dokumentacja dla zaawansowanych” jest niezbędnym poradnikiem przy codziennej pracy. Publikacja przedstawia informacje o aktualnych zmianach w przepisach, zawiera wiele orzeczeń i interpretacji z zakresu dokumentacji kadrowej, podpowiada wiele rozwiązań w konkretnych sytuacjach.

Helena Rogalska
Kierownik Działu Kadr AHMA Sp. z o.o., Warszawa 

Czasopismo "Dokumentacja dla zaawansowanych" jest rzeczywiście  miesięcznikiem dla osób z doświadczeniem w branży kadrowej. Opisuje niezmiernie trudne i nietypowe przypadki, które niestety spotykają nas na każdym kroku w sposób rzetelny, zrozumiany i z podstawą prawną. Polecam.

Aneta Maj-Desperak
Dyrektor GOPS w Przystajni

Z Wydawnictwem Wiedza i Praktyka jestem związana już ponad rok. Otrzymywane publikacje są rzetelnie i kompleksowo opracowane. Szczególnie do gustu przypadła mi forma publikacji "Dokumentacja dla zaawansowanych. Kadry, Płace, HR", która w kolejnych swoich odsłonach tłumaczy krok po kroku zawiłości prawne zmian legislacyjnych oraz doskonale uzupełnia specjalistyczną wiedzę kadrową. Tematy są obszernie komentowane, wraz z przykładami, co znacznie ułatwia i przyśpiesza pracę w szarej codzienności głównej księgowej. Wszystkim zainteresowanym poszerzeniem lub usystematyzowaniem wiedzy gorąco polecam wydawnictwa Wiedzy i Praktyki.

Z poważaniem
Główna Księgowa, Crawford Sp. z o.o.

 UWAGA!

Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku

Opinie na temat naszego miesięcznika nagradzamy książką z zakresu prawa pracy.
Książka warta jest 69 zł brutto, a Ty dostaniesz ją w prezencie!

Zależy nam na Twoim zdaniu na temat przydatności porad naszych ekspertów w Twojej codziennej pracy.
Prześlij swoją opinię na adres: dokumentacjadlazaawansowanych@wip.pl